Daha Çok Anı Biriktirebileceğimiz
Yarınlar İçin...

Üretim sürecimizde sürekli olarak daha iyi ve
sürdürülebilir yöntemlerin peşindeyiz.

FSC Sertifikası Nedir ?

FSC (Forest Stewardship Council – Orman Yönetim Konseyi) uluslararası, kar amacı gütmeyen bir organizasyondur. FSC sistemi, ahşap ve kağıt gibi ürünlerin sosyal ve çevreye duyarlı bir şekilde hasat edildiğine dair bir güvence sağlar. Bu logoya sahip bir ürün, kaynağı belli ve belirtilen standartlara uygun olarak nitelendirilmiştir.
Lila Paper olarak kullandığımız tüm kağıtların bu sertifikayı taşımasına önem veriyoruz.

Geri Dönüşüm ve Paketleme

Lila Paper ürünleri, FSC onaylı ve geri dönüştürülmüş karton kutularda yolculuğuna çıkmaktadır. Görevini tamamlayan kargo kutularımızı geri dönüşüm noktalarına bırakabilirseniz döngüyü hep birlikte devam ettirebiliriz.
Baskılar & Ciltbezi

PVC Free Nedir ?

PVC (Polivinil Klorür) oldukça geniş kullanım alanı olan bir plastik polimerdir. Günümüzde çoğu fotoğraf baskısında parlak bir görünüm elde etmek için doğa için oldukça zararlı olan PVC ile kaplama yapılmaktadır.
Çoğunluğun aksine Lila Paper olarak fotoğraf baskılarımızda FSC Sertifikalı kağıt baskı üzerine PVC kaplama yapmıyoruz. Anılarınıza dokunurken kağıdın doğal ve eşsiz dokusunu hissedebilirsiniz.
Buna ek olarak albüm kapaklarında kullandığımız cilt bezlerinde insan sağlığını tehdit eden ve bilinen en büyük dioksin kaynağı olan PVC kullanılmaz. Çevre ve insan sağlığına saygılıdır.

5 Albüm = 1 Fidan

Sürdürülebilir bir yaşam için toplamda aldığımız her 5 albüm siparişinde TEMA Vakfı'na 1 fidan bağışı yapmaktayız.
Birlikte can verdiğimiz fidan sayısını sizlerle paylaşmak için sabırsızlanıyoruz.
BU İŞİ NEDEN YAPIYORUZ ?

Bizim hikayemiz,
aslında hepimizin hikayesi.

Bizim için özel olan anları daha fazla yaşatma arzusuyla başladı yolculuğumuz. İstedik ki hayatımıza anlam katan küçük mutlulukları hiç kaybetmeyelim ve onlara hak ettiği değeri verelim.