Fotoğraflar, bizim için özel olan yaşam izleridir.

Güzel bir günbatımı, sevdiklerimizle bir araya geldiğimiz kutlamalar, kavuşmalar, gezdiğimiz yerler, bebeğimizin ilk adımları, belki artık çok uzakta olan sevdiklerimiz…

Gelişen teknoloji sayesinde artık çok daha fazla fotoğraf çekebiliyoruz.

Sahi, nerede tüm bu fotoğraflar ?

Buluta yüklediğiniz binlerce fotoğraf arasında arayabilirsiniz. Telefon hafızanız dolduğu için bazılarını silmek zorunda kalmış olabilirsiniz. Belki de bilgisayarınız ufak bir sorunla karşılaştı ve o anları kaybettiniz.

Bizim için özel olan anları daha fazla yaşatma arzusuyla fotoğraf çekerken, aksine o anlarımızı dijital bir depoda terk ediyoruz, unutuyoruz.

İşte bu yüzden Lila Paper olarak baskının gücüne inanıyoruz. Gelin onların bir kısmını dijital depolardan kurtaralım. Sizin için önemli olana dokunun, paylaşın ve yaşatın…

Atölyemiz

Teknolojiyi hayatımızı daha iyi bir noktaya taşımada araç olarak kullanırken dokunmanın, hissetmenin önemini hatırlatan ürünler tasarlamak hayali ile başladı yolculuğumuz.

Neden Lila Paper?

Seri baskı yapan matbaaların aksine ürünlerin üretimden size ulaşana kadar her aşamasını hassaslıkla yöneten bir tasarım atölyesiyiz.
Minimal ve kaliteli bir tasarım anlayışını benimsediğimiz atölyemizde ahşap ve kağıt odaklı ürünler tasarlamaktayız.

Çevreci Üretim Politikamız

Her fotoğraf benzersiz ve unutulmaz hikayelerle doludur. Sizin için özel olan hikayeleri yaşatmakla kalmayıp daha çok anı biriktirebileceğiniz yarınlar için de çalışıyoruz.